• Сб. Июн 25th, 2022

Стівен Хокінг — видатний фізик

Автор:Ukrainian boy

Мар 21, 2019

Стівен Хокінг — це людина яка володіє блискучим розумом і працює над теоріями, які звичайній людині дуже важко зрозуміти. Народився він 8 січня 1942 року, Оксфорд, Великобританія. Так хтож він такий і що він особливого зробив? Стівен — англійський фізик-теоретик, космолог, письменник, директор з наукової роботи Центру теоретичної космології Кембриджського університету. Хокінг першим виклав космологічні теорію, в якій були об’єднані уявлення загальної теорії відносності і квантової механіки.

Напевно ви зараз кажете, що він звичайний вчений, і в ньому що нічого цiкавого  немає, а що якщо я вам скажу що Хокінг був неробою в школі. Коли йому було 9 років, його оцінки входили в число гірших в класі.

Почекай, ти забула сказати, що Трохи натиснув, Хокінг підняв бали до середніх, але не вище. Проте, з самого раннього дитинства він цікавився тим, як працює все навколо. Розбирав годинник і радіо. Однак, за словами самого Хокінга, збирати їх назад не виходило. Незважаючи на погані оцінки, однолітки та вчителі здогадувалися, що серед них підростає геній, про що свідчить прізвисько Хокінга, яким його наділили в школі — Ейнштейн. Я гадаю , що він був Класим  вченим, тільки шкода, що він помер 14 березня 2018 року. За даними видання, Хокінг помер «після ускладнень, викликаних аміотрофічним бічним склерозом, прогресуючим нейродегенеративних захворюванням». Цю хворобу діагностували у вченого в 1963 році.

Один комментарий к “Стівен Хокінг — видатний фізик”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.