• Вс. Июн 26th, 2022

ВІЛ та СНІД

Автор:Ukrainian boy

Мар 7, 2019

Складно повірити, що про СНІД ми дізналися лише 30 років тому. За цей час синдром набутого імунного дефіциту перейшов від невідомої хвороби до світової кризи і забрав більше 30 мільйонів життів.

Незважаючи на прогрес, СНІД продовжує вбивати щорічно людей у світі. В інших частинах світу, зокрема, в Чорній Африці, ситуація набагато гірша — в деяких країнах рівень зараження СНІДом становить понад 15% населення.

Нижче представлені цікаві факти про ВІЛ / СНІД.

  1. ВІЛ — інфекція поступово переходить у СНІД. Вірус імунодефіциту вражає клітини — хелпери, які відповідають за імунну відповідь. Якщо вчасно не впливати на механізм інфекції, то вірус повністю поглине хелпери і вірус імунодефіциту поступово переходить в синдром набутого імунодефіциту. Не кожен випадок ВІЛ — інфекції переходить в розвиток СНІДу, тому необхідно проходити регулярні обстеження на наявність інфекції і своєчасно отримувати необхідне лікування.
  2. Життя з вірусом імунодефіциту значно скорочується. Не варто вірити даним припущенням, так як тривалість життя з ВІЛ — інфекцією є однаковою з тривалістю життя здорової людини. З вірусом імунодефіциту жити можна, регулярно приймаючи необхідні препарати і проходячи регулярні медичні обстеження. Навіть якщо людина не приймає препарати, то тривалість життя може скласти до п’ятдесяти п’яти років.
  3. Вакцини проти ВІЛ — інфекції не існує. Дійсно, ефективної вакцини поки не знайдено, проте вживаються всі заходи з пошуку протиотрути проти даного страшного захворювання. Американські вчені не зупиняються на досягнутих результатах, тому ні на секунду не зупиняють розробку і пошук нових препаратів, здатних вилікувати ВІЛ та СНІД.
  4. Вченим стало відомо кілька випадків повного лікування від вірусу імунодефіциту. Деяким пацієнтам допомогла пересадка кісткового мозку від донора, який мав вроджену несприйнятливість до розвитку ВІЛ. Також існує вилікуване немовля, якому була призначена ударна доза антиретровірусних препаратів.
  5. Самостійно розпізнати наявність ВІЛ — симптомів неможливо, так як тільки аналіз крові здатний виявити наявність інфекції в організмі.
  6. Будь-яка людина, заражена вірусом імунодефіциту, має право працювати на колишній роботі. Також умисне зараження ВІЛ або СНІД карається законом і є злочином проти людства.
  7. Деякі люди, маючи неправдиву інформацію про страшні наслідки вірусу, поширюють чутки про те, що дуже небезпечно перебувати з інфікованою людиною в одному приміщенні. Також можна заразитися при рукостисканны і поцілунку. Не варто вірити безглуздим забобонам, а варто докладно вивчити всі шляхи лікування даного захворювання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.