• Сб. Июн 25th, 2022

Якби не було хімії (презентація)

Автор:Ukrainian boy

Сен 10, 2018

Презентація на тему: «Якби не було хімії».  Якби не було хімії… наше життя було б не така зручна, як мінімум.
Тому, що завдяки хімії ми отримуємо майже всі блага сучасної цивілізації. І як максимум, ми до сих пір би залишалися печерними людьми.
Наприклад, нові ліки від різних хвороб. Якби не було б цих хімічних речовин, то люди гинули б від найелементарніших хвороб і в цьому медицина була б безсила. У наш час лікують від хвороб не тільки людей, а й рослини і тварин.


У сільському господарстві при використанні хімії для правильного росту і розвитку в рослини додають добрива. За допомогою хімічіскіх отрут труять паразитів.
Всі сучасні мийні стредства для тіла, а так само прибирання приміщень (мило, шампуні, порошки) виробляються виключно за допомогою хімії.
Їжа, яку продають в магазинах, консервується ідольше зберігається, і отримує більш яскравий смак за допомогою хімії.
Хімія так само використовується у військовій і важкої промисловості (хімічна зброя, плавка металів).
Завдяки хімії людство виробляє безліч синтетичних речей, здатних замінити речі з натуральних матеріалів і зберегти природу.
Ми одягаємося в дуже модну, красиву, зручну одяг з синтетики. Так хімія використовується практично у всьому: людина робить своє житло красивим і привабливим.
Тому можна з упевненістю сказати, що користь хімії велика і вона так часто вживається в нашому житті, що часом ми про неї забуваємо і не помічаємо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.