• Вт. Июн 28th, 2022

Скажемо НІ торгівлі людьми!

Автор:Ukrainian boy

Окт 17, 2016

На жаль, в сучасному світі проблеми рабства і торгівлі людьми як і раніше актуальні. Можна сказати, що це форма сучасного рабства. «Живий товар» після контрабанди зброї і наркотиків є найприбутковішим незаконним бізнесом в світі. Незважаючи на протидію міжнародних організацій, до кінця впоратися з торгівлею людьми не вдається.


Тільки з країн колишнього СНД і країн Східної Європи «зникає» щороку не менше 175 тисяч чоловік. Торговці «живим товаром» отримують величезні прибутки. Певну частину сучасних рабів складають також люди, примушували безкоштовно працювати на об’єктах сільського господарства і будівництва, промислових підприємствах, а також в приватних будинках і господарствах в якості домашньої прислуги.

У розвинених країнах велика кількість незаконно утримуваних в неволі жінок і дівчат, яких змусили або схилили до заняття проституцією. Сучасне рабство — настільки масштабно і різноманітно, що має сенс звернути увагу на цю проблему в плані виховання молоді.

Офіційно метою акції є «формування громадської думки про запобігання торгівлі людьми, зокрема — дітьми і жінками, залучення широкої громадськості до активних дій у боротьбі з цим явищем. Молодь міст України та всі небайдужі до цієї проблеми візьмуть участь в масових протестах проти порушення прав людини для отримання надприбутків … ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.