• Вс. Июн 26th, 2022

Локальні мережи. Мережеві папки

Автор:Ukrainian boy

Окт 19, 2016

Повідомлення про локальні мережи та мережеві папки для учнів 5-класів для уроку інформатики.

ВИДИ МЕРЕЖ

Мережі можна розділити на класи відповідно за величиною. Невеликі мережі, в межах одного будинку, що об’єднують від 2 до 300 комп’ютерів, які належать зазвичай однієї організації (або однієї сім’ї), називаються локальними обчислювальними мережами. Мережі між установами в межах міста, котрі пов’язують багато локальних обчислювальних мереж, називаються міськими. Глобальні мережі — (мережа Інтернет) об’єднують сотні, тисячі вузлів у багатьох країнах світу.

У мене вдома теж є локальна мережа. У неї зав’язані татів комп’ютер, мій комп’ютер і мамин ноутбук.

ПРИЗНАЧЕННЯ ЛОКАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ

Призначення всіх комп’ютерних мереж можна висловити двома словами: спільний доступ (або спільне використання). Насамперед мається на увазі спільний доступ до даних. Людям, що працюють над одним проектом, доводиться постійно використовувати дані, створювані колегами. Завдяки локальній мережі різні люди можуть працювати над одним проектом не по черзі, а одночасно.

Мережева папка — це папка на одному з комп’ютерів в мережі (зазвичай локальної), відкрита для доступу для інших комп’ютерів.

Так само в нашій сімейної локальної мережі є загальна мережева папка, де ми з батьками обмінюваємось картинками, фото і відео.

Склала Віолетта Нагорна, учениця 5-го класу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.